Meie Tallinna Toidumessil osalevate partnerite tutvustamine ei lõppe veel pea… Lubagem esitleda – Sweet Street Desserts.

Sweet Street Desserts alustas oma teekonda 1979. aastal Readingis, Pennsylvanias, kui Sandy Solmon hakkas klassikalisi Ameerika küpsiseid oma pisikeses kahekohalises garaažis küpsetama. Pidevalt retsepte ja koostisosi katsetades leidis ta täiusliku tasakaalu, mis eristas head küpsised suurepärastest. Sandy küpsised hakkasid populaarsust koguma ja sellest saigi alguse Sweet Street Desserts. Ettevõte kasvas kiiresti ja on nüüdseks dessertide tööstuse juhtiv innovaator, tegutsedes üle 60 riigis.

Sweet Street Desserts on tuntud oma kire ja pühendumuse poolest toidu loomisel, samuti kvaliteedi ja innovatsiooni tagamisel. Nende peamine väljakutse seisneb selles, kuidas säilitada oma 300+ erineva toote koostisosade maitset ja funktsiooni, samal ajal pakkudes klientidele enneolematut naudingut ja kvaliteeti.

Ettevõte hangib ja kasutab vaid autentseid, looduslikke koostisosi, alates käsitsi valitud Lõuna-Ameerika šokolaadidest kuni kohalike õunteni. Kuigi Sweet Street Desserts’i tooted on saadaval üle kogu maailma, jääb nende eesmärgiks pakkuda kliendile unustamatuid kulinaarseid elamusi ja jagada armastust magustoidu vastu, mis ühendab inimesi kõigist kultuuridest ja maailma eri paigust.

Kõlab huvitavalt? Tule Tallinna Toidumessile ja kohtu meie ning meie partneritega ettevõttest Sweet Street Desserts, kust leiad suure tootevaliku, erinevaid väljapanekuid, esitlusi ja degusteerimisi. Kohtumiseni messil!

Sweet Street Desserts

Külmutatud koogid, tordid, küpsised