Pfalzgraf, tunnustatud tortide ja kookide valmistaja, on taas astunud sammu suurepärase maitse ja innovatsiooni suunas. Ettevõte, mis on rõõmustanud kliente üle 35 aasta, on uhkusega toonud turule uue ja põneva toote – virsiku-granadilli-toorjuustukoogi.


Pfalzgrafi pikaajaline kogemus ja pühendumus kvaliteedile annavad meile kindluse, et see uus maiustus on tõeline maitseelamus. Võta suvest viimast, nautides uut virsiku-granadilli-toorjuustukooki ning avastades suviselt mahlakate puuviljade ja kreemise toorjuustu harmooniat!

Visuaalne nauding

Uus virsiku-granadilli-toorjuustukook pakub suviselt värsket elamust, asudes õhulise küpsisepuru põhjal. Seal sulavad omavahel kokku kreemjas toorjuust ning puuviljane virsikumoos, luues suus sulava harmoonia. Ahvatleva granadillimoosiga marmoriseeritud juustukoogitäidis lisab koogile mitmekülgsust ja visuaalset lummavust.

Värskendav maitsekooslus

Virsiku-granadilli-toorjuustukook on valmistatud hoole ja armastusega, kasutades vaid hoolikalt valitud koostisaineid. Toorjuustu sisaldus on 33,8%, andes sellele mõnusa kreemisuse; vahukoor moodustab 14,2%, tagades sujuva tekstuuri; mahedad virsikud lisavad värskust 6% ulatuses ning 0,4% granadillimahlakontsentraat annab erilise maitsenüansi.


Virsiku-granadilli-toorjuustukook

Pakend: 1,55 kg (12 tk) / 6×1,55 kg (6×12 tk)

Otsid midagi erilist?

Kui otsid tähtpäevaks midagi erilist või soovid lihtsalt nii end või oma kliente hellitada, siis Pfalzgraf on kindel valik! Sukeldu Pfalzgrafi maitsetesse ning naudi pühendumusega valminud hõrgutisi.

Pfalzgraf

Suur valik esmaklassilisi hõrgutisi