Kauaaegne kookide ja tortide meister Pfalzgraf ühineb meiega ka sel aastal Tallinna Toidumessil, tuues kaasa suurepärase valiku suussulavaid maitseelamusi! Juba 35 aastat on Pfalzgraf rõõmustanud külmutatud koogi- ja tordiloominguga ning nüüd toovad nad oma kogemused ja tootevaliku ka otse meie klientideni.

Mis teeb Pfalzgrafi tooted eriliseks?

  • Lisatud ei ole lõhna- ja maitseaineid (ainult looduslikud aroomid, kui vajalik), värv- ega säilitusaineid ja maitsetugevdajaid
  • Ainult looduslikud koostisosad – alates munadest, mis pärinevad vabalt peetud kanadest, kuni rasvade ja õlideni, mis ei ole hüdrogeenitud.
  • Ohutud toidukaubad on nende kõrgeim prioriteet – kõik piimatooted tulevad Saksamaa farmidest ning nende koor sisaldab vähemalt 30% rasva. Kõrgeima kvaliteedi tagamiseks ei kasutata toodete valmistamisel geneetiliselt muundatud tehnoloogiaid.
  • Sortiment sobib allergikutele, sest need ei sisalda sellerit, seesamiseemneid, sinepit, koorikloomi, kala, molluskeid ega soja. Samuti on klientide tervise kaitsmiseks kookide ja tortidega vahetult kokku puutuvad pakendid valmistatud täielikult värsketest kiududest, välistades sellega mineraalõli sattumise toidupakendisse.

Uus ja ultramoodne tootmine seab uued standardid

Pfalzgrafi uus, kõrgtehnoloogiline tootmisprotsess seab toiduvaldkonnas uued standardid. See on innovaatiline, efektiivne ja eelkõige keskkonnasõbralik. Pfalzgraf on uhke IFS Food Standardi kõrgema taseme sertifikaadi üle ning nende kvaliteettooteid valmistatakse Euroopa ühes kaasaegseimas tootmisrajatises.

Tutvu meie sortimendiga..

Pfalzgraf

Suur valik esmaklassilisi hõrgutisi

… Ja tule ja külasta meid Tallinna Toidumessil, et avastada Pfalzgrafi suurepärased kookide ja tortide valikud – see on maitseelamus, mida ei saa kasutamata jätta!