Kasuta võimalust ja naudi puhtaid maitseid erihinnaga!

Suurepärane uudis kõikidele puuviljapüreede austajatele! Toome teieni erilise sooduspakkumise, mis toob teie maitsemeeltele tõelise naudingu. Proovi meie värskeid ja looduslikke puuviljapüreesid, mis pakuvad suurepäraseid maitseelamusi igal ajal!

Kõik meie külmutatud püreed on valmistatud hoolikalt valitud kvaliteetsetest puuviljadest, säilitades nende loomuliku värvi ja maitse. Sooduspakkumine kestab piiratud aja, seega võta endale hetk ning naudi suvist värskust meie naturaalsete külmutatud püreedega.

Kas tunned igatsust troopika järele?

🍍 Meie naturaalne külmutatud ananassipüree on valmistatud tervelt 90% puhtast ananassist, lisades vaid õige koguse suhkrut, et tasakaalustada maitset. Nii saadki nautida troopilise ananassi mahlakust puhtaimal kujul!

Fruits Rouges Pineapple

Naturaalne külmutatud ananassipüree

  • 90% ananassi, 10% suhkrut

Pakend: 1 kg

Soovid midagi unikaalset ja erilist?

Meie naturaalne külmutatud viigimarjapüree on sellisel juhul kindlasti proovimist väärt! Sellel on täpselt 90% mahedat viigimarja maitset, mida armastavad nii gurmaanid kui ka tervisesõbrad. Lisatud 10% suhkur annab puuviljale õige magususe.

Ravifruit Frozen Figue violette/Purple fig

Naturaalne külmutatud viigimarjapüree

  • 90% viigimarju, 10% suhkrut

Pakend: 1 kg

Kas armastad hoopis värskust ja särtsu?

Suurepärane valik on selleks puhuks naturaalne sidrunipüree, kus 90% koostisest on pärit otse värsketest sidrunitest ning ainult 10% on lisatud suhkur, et tasakaalustada maitset. Sidruni värskus ja särtsakus pakuvad teie maitsemeeltele meeldivat ergutust.

Ravifruit Citron/Lemon

Naturaalne sidrunipüree

  • 90% sidrunit, 10% suhkrut

Pakend: 1 kg

See pole veel kõik!

Meie sooduspakkumisse kuulub ka midagi ekstrat – külmutatud riivitud 100% apelsinikoor. See lõhnab ja maitseb just nagu värske apelsinikoor ning on ideaalseks viisiks anda oma küpsetistele või magustoitudele värsket tsitruselist nooti.

Ravifruit ORANGE Granulated Zests

Külmutatud riivitud 100% apelsinikoor

Pakend: 500 g

*Hindadele lisandub käibemaks!


Tervislikud maitseelamused ootavad sind – kasuta võimalust ja telli juba täna!


Viska pilk peale ka kogu meie püreede tootevalikule!

Naturaalsed püreed

Marjad, eksootilised, luu- ja puuviljad, tsitrused, köögiviljad