Tadoka

Tadoka, täiuslik annus vanilli, on läbimurdeline innovatsioon, mis muudab vanilli kui koostisosa kasutamise. Lisaks Norohy ekstraktile, pastale ja pulbrile saate nüüd kasutada ka tahket varianti, mis on valmis sulatamiseks või riivimiseks. Norohys ollakse teadlikud väljakutsetest, millega professionaalsed toitlustuskliendid peavad igapäevaselt silmitsi seisma. Seetõttu on nad loonud vanilli, mis on kahe vanilllisordi kontsentraadi tulemus ning mida on ülilihtne kasutada.

Revolutsiooniline vanillitoode

Koostöös klientidega, kelle suureks kireks on vanill, katsetati kõikvõimalikke viise, et pakkuda teile seda “ühe sammuga doseeritavat vanilli”, mille retseptil on ühtlasi ka Clean Label. Samuti oli oluline leida ideaalne aromaatne tasakaal sortide Planifolia ja Tahitensis vahel.

Klientide tagasiside oli üksmeelne. Pärast toote proovimist ütlesid nad, et armastavad, kui lihtne on seda retseptides kasutada, kui suurepäraselt see maitseb ning kui täpselt saab kontrollida omahinda.

Kuidas Tadokat kasutada?

„Täiuslik doos” on väikeses, täpselt 4 g kaaluvas kuubis sisalduv kontsentraat – keerukas aroomide segu, mida on aga lihtne igas retseptis kasutada. Ei ole vaja kaaluda ega isegi mõõta, lihtsalt riivida või sulatada üks kuni kaks doosi ühe kilogrammi kohta. Seda võib kasutada külmalt või kuumalt nii kreemides, ganache’ides ja jäätistes, samuti soolastes roogades, koorikloomade, valge liha, kala jms valmistamisel.

250 g pakend = 64 doosi.

Tadoka sisaldab:

  • Vanillikontsentraati, mis lisab võimsaid aromaatseid noote
  • Kuivatatud Planifolia vanillikaunasid, mis lisavad puiduseid maitsenoote
  • Kuivatatud Tahitensis vanillikaunasid lille- ja aniisinootide lisamiseks
  • Kakaovõid: siduv koostisosa, mis võimaldab tootel kergesti ja kiiresti sulada
  • Vanilliseemneid, mis annavad teie loomingule visuaalse elegantsi!

Nimi Tadoka pärineb sõnast [TADA]: malagassi keeles “täpsed proportsioonid” ja [AUKA]: “lihtne” paapua keeles, mis kirjeldab suurepäraselt selle toote kontseptsiooni.

Tundub põnev, eks? Vaata lähemalt!