Head toidusõbrad ja gurmaanid!

Suure rõõmuga teatame, et lisaks meie välispartneritele on Tallinna Toidumessil loomulikult võimalus kohtuda ka meie enda konsultantide Leho ja Olavi ning nende imetabase loominguga.

Leho Mets

Pagarmeister Leho toob messile kaasa ahvatleva valiku leiva- ja saiatooteid, mis panevad su maitsemeeled kindlasti tantsima. Leho on tuntud oma oskuste poolest valmistada kõige maitsvamaid ja krõbedamaid pagaritooteid. Seekord on ta otsustanud meid üllatada nii uute hõrgutavate kui ka vanade klassikaliste leivasegudega – kaeraleib, tatraleib, pärmivaba speltaleib ning unustamatu focaccia on vaid mõned näited.

Kui sa pole veel Leho käe all valminud leiba proovinud, siis toidumess on selleks suurepärane võimalus!

Hea leiva algus

Leiva-saia-küpsetussegude ja kvaliteediparandajate lai sortiment igale maitsele ja eelistusele.

Granopan BuckMill

Maitse ja naudi pähklimaitselist krõmpsuvat tatart

Videoretsept: SPELT 1888

Rikkaliku päevalille- ja linaseemne sisaldusega küpsetussegu pärmivaba speltaleiva küpsetamiseks.

Olavi Petraudze

Olavi, Hellini teine toiduvõlur tutvustab Blocki geniaalseid no kitchen kontseptsiooniga menüükomponente. Tema loomingulised ideed ja nutikad lähenemised köögikunstile panevad sind imestama. Olavi näitab, kuidas saab valmistada maitsvaid roogasid isegi siis, kui köögivarustus on piiratud.

Lõputud võimalused Block’i menüükomponentidega

Kasuta võimalust ja naudi juunis kvaliteetset ja mugavat toiduelamust soodsamalt!

Nii et tule Tallinna Toidumessile, et avastada meie enda konsultantide geniaalseid kulinaarseid lahendusi. See on suurepärane võimalus maitsta midagi erilist ning ammutada inspiratsiooni köögis katsetamiseks.
Kohtume messil!