Tänapäeva kulinaarsetes ringkondades on üks bränd, mis on juba sajandeid pakkunud maitseelamusi ja jätkusuutlikkust – Cacao Barry.

Ettevõte on olnud partneriks kokkadele, pagaritele, kondiitritele ja jäätisetootjatele juba alates aastast 1842. Cacao Barry on ühtlasi osa Callebaut Grupist, mis on tuntud oma pühendumuse eest kvaliteedile ja jätkusuutlikkusele.

Selle brändi süda on täis maitse ja loovuse avastamise kirge. Cacao Barry missiooniks on luua uusi maitsekombinatsioone, kus inspiratsiooni saadakse nii disainist kui ka teadusest. Kuid nende pühendumus ulatub kaugemale kui pelgalt kulinaariakunst – nad on pühendunud ka kakaoistanduste pärandi hoidmisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele.

Iga Cacao Barry loodud dessert ja šokolaad räägib lugu, mis on juurdunud kakaofarmide toetamises ja jätkusuutlikkuse põhimõtetes. See bränd jagab neid lugusid kirglikult ja püüab luua kogukonda, mis väärtustab nende käsitööd, rõhutades samal ajal eetilist allikat ja keskkonnakohustust professionaalsete kolleegide seas.

Kvaliteet, terroir ja jätkusuutlikkus on selle brändi keskpunktis. Cacao Barry valib hoolikalt parimad kakaooad ja pühendub innovatsioonile, et pidevalt uuendada oma tootevalikut, austades samal ajal loodust ja kakaoistandusi. Iga nende šokolaad pakub unikaalseid aroome, mis on omased kindlale piirkonnale, riigile või istandusele. Iga šokolaadivalik toob endaga kaasa konkreetseid eeliseid nagu iseloomulikud maitseomadused, mis võimaldavad kokkadel luua roogasid, mis pakuksid kliendile luksuslikku, jätkusuutlikku, jälgitavat ja orgaanilist naudingut.

Cacao Barry on maitsemaailma ekskursioon, kus kvaliteet ja loodus käivad käsikäes!

Cacao Barry Fleur De Cao 70%

Pakend: 5 kg

Tume šokolaad intensiivse kakaomaitsega, mida rikastavad peened lillelised ja puuviljased-hapukad noodid. Nööpidena. Kakaoosade sisaldus 70%

Cacao Barry Mexico 66,1%

Pakend: 1 kg

Mehhiko päritolu kakaomassist tume šokolaad. Nööpidena. Kakaoosade sisaldus 66,1%

Cacao Barry Ghana Milk 40%

Pakend: 2,5 kg

Ghana päritolu kakaomassist piimašokolaad, kus avalduvad suurepärased punaste marjade-puuviljade ja kastani aroomid, mida ümbritsevad intensiivse kakao ja küpsisenoodid. Nööpidena. Kakaoosade sisaldus 40%

Cacao Barry Zephyr 34%

Pakend: 5 kg

Siidjas pehme tekstuuriga valge šokolaad tuntava piimamaitsega. Nööpidena. Kakaoosade sisaldus 34%

Cacao Barry Cara Crakine

Krõbe kasutusvalmis täidis karamelli-piimašokolaadist. 34,5 % karamelli-piimašokolaadi, 11% küpsisetükke

Pakend: 5 kg