Balt-Hellin on nüüd Hellin

Meil on hea meel teatada, et meie ettevõte on läbinud visuaalse värskenduskuuri ning oleme kasutusele võtnud täiesti uue logo! Oleme juba 30 aastat tuntud oma esmaklassiliste toodete, retseptide ja ideede poolest ning uus bränding ja logo kajastavad meie ettevõtte pühendumist kvaliteedile ja innovatsioonile veelgi enam.

Hellini eesmärgiks on pakkuda lisaks toodetele ja know-how‘le kulinaarset inspiratsiooni. Balt-Hellini kui ettevõtte nimi ei muutu, vaid värske hingamise on saanud meie logo. Sellest tingituna on uus Hellini logo ka isuäratav, isikupärane ning kannab hüüdlauset – “Maitsed ja inspiratsioon toiduproffidele!”.

Meie uus visuaalne identiteet väljendab ettevõtte pühendumist kvaliteedile ja soovi pakkuda oma klientidele vaid unikaalseid maitseelamusi. Loodame, et uus logo ja bränding aitavad meil turul veelgi paremini eristuda ning kajastab meie ettevõtte suurt visiooni ja eesmärke.

Tulge ja avastage meie uuenenud brändi, laske end inspireerida meie toodetest ja retseptidest ning looge endale unikaalseid kulinaarseid elamusi, mille kohta teie kliendid, sõbrad ja pere alati räägivad!

Bon Appétit