Just aastakümnetepikkune pühendumus ja kvaliteet on aidanud meil teenida klientide usalduse. Paljud meie maitsvad saiakesed ja pirukad on juba pikka aega olnud paljudele nii hommikukohvi lemmikkaaslaseks kui ka eelistatuimateks vahepaladeks.

Et eristuda teistest samanimelistest, kuid kvaliteedilt ja hinnalt erinevatest toodetest, otsustasime anda oma armastatud toodetele uued nimetused, mis rõhutaksid nende erilist maitset ja kvaliteeti veelgi paremini.

Nii sündisid Juusturull Royal ja Kohupiimatasku Classic – nimed, mis peegeldavad nende toodete suursugusust ja klassikalist maitset, millega meie kliendid on juba aastaid tuttavad. Oleme veendunud, et uued nimed kajastavad täpselt seda, mida need maitsvad Wolf ButterBacki saiakesed pakuvad – Juusturull Royal on tõeliselt kuninglik maitseelamus ning Kohupiimatasku Classic aga maitsev ja ajatu valik, mis jääb teile alati meelde!

Juusturull Royal

Mõnusalt mahlane, ent krõbe!

Eriliselt juustune, mahlane ja samas krõbe või-lehttaignast pirukas: ohtralt mozzarella-kooretäidist ja katteks viil Gouda juustu.

  • 32% juustutäidist, sh 11% mozzarellajuustu, 10% Gouda juustu.

Kohupiimatasku Classic

Erakordselt mahlane kohupiimatäidis!

Võiga valmistatud pärmilehttaignast klassikaline kohupiimasaiake.

  • 15% võid, 39% kohupiimatäidist.

Wolf ButterBack

Wolf ButterBack on tegutsenud ja spetsialiseerunud juba üle 25 aasta kõrgekvaliteediliste sügavkülmutatud pagaritoodete tootmisele. Ettevõttes ühendavad nad traditsioonilisi meetodeid kaasaegse tehnoloogiaga, pakkudes klientidele vaid värsket ja maitsvat valikut. Wolf ButterBack rõhutab kvaliteeti, kasutades ainult parimaid tooraineid ja järgides kõrgeid tootestandardeid. Wolf ButterBack on tuntud ka pideva innovatsiooni poolest, et pakkuda mitmekesist ja vastavalt turu vajadustele kohandatud tootevalikut. Nende sügavkülmutatud pagaritooted pakuvad värsket ja maitsvat kogemust, justkui oleksid need ise küpsetanud.