Valmistume jõuludeks!

Kuigi lehed alles langevad puudelt ning külmakraadid koguvad hoogu, on juba õige aeg hakata mõtlema maiustustele ja hõrgutistele, mis muudavad selle erilise hooaja veelgi meeldejäävamaks. Meie sortimendis on kõik vajalik selleks, et tuua teie klientidele jõulurõõmu ja maitsvaid üllatusi!

Pilkupüüdvad valgest šokolaadist kaunistused

Jõulude võlu peitub sageli pisikestes detailides – just siin tulevad mängu meie valgest šokolaadist dekoorid. Need ei ole lihtsalt šokolaaditükid; need on kunstiteosed, mis muudavad teie jõuluküpsetised ja hõrgutised tõeliselt eriliseks. Laske oma loomingulisusel lennata ning lisage oma jõuluvalmististele eriline puudutus, kasutades meie imemaitsvaid valgest šokolaadist kaunistusi.

Tutvu valikuga:

Pühadedekoorid

Valgest šokolaadist jõuludekoorid

Gewürztrieb 2000 – maitsvate jõulukookide saladus

Brauni legendaarne küpsetussegu Gewürztrieb 2000 on iga jõulufänni unistus. Tänu oma rikkalikele vürtsidele ja koostisosadele saate luua mahlaseid jõulukooke, mis lihtsalt sulavad suus. Gewürztrieb 2000 on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest ning selle kasutamine muudab jõuludeks loodud küpsetised erakordseks maitseelamuseks. Kui soovite, et hõrgutiste maitse jääks klientidele kauaks meelde, siis on just Gewürztrieb 2000 teie salajane koostisosa!

Valikus vastavalt vajadustele ja tootmismahtudele kas 4 kg või 10 kg pakend.

Kookose-kõrvitsakook

Vürtsikas vahukooretäidisega plaadikook

Alaska-express Speculoff: külmutuskindel vahukoorestabilsaator jõuluhõngulises võtmes

Otsite midagi erilist, et muuta jõulud tõeliselt maagiliseks? Tutvustame teile Alaska-express Speculoffi – külmutuskindlat vahukoorestabilsaatorit, mis on loodud selleks, et tuua jõulumaitsed teie küpsetistesse ja dessertidesse. Selle erilise seguga saate nautida tüüpiliste jõuluvürtside nagu kaneeli, nelgi ja kardemoni maitset, mis toovad esile soojust ja meeldivat vürtsi.

Täiendavalt sisaldab see küpsisteükke, mis lisavad tekstuuri ja maitset. Kasutage Alaska-express Speculoffi, et valmistada lõikamis- ja külmutamiskindlaid vahukoore-torte, vahukoore-plaadikooke, väikseid kooke ning erinevaid magustoite. Lisaks sobib see suurepäraselt beseede maitsestamiseks, tuues esile unikaalseid maitseid ja tehes teie hõrgutised veelgi kütkestavamaks.

Saadaval käepärases 1 kg pakendis.