Mereandide ja kala austajad, on aeg avastada midagi uut ja põnevat!

Kooskõlas meie püüdlusega pakkuda vaid parimat kvaliteeti, oleme täiendanud Hellini tootevalikut uute ja põnevate valikutega.

Lisaks meie juba armastatud sortimendile leiate nüüd ka mitmeid uusi kalatooteid ja mereande.


Lõhekuubikud

Külmutatud nahata lõhekuubikud (Salmo salar) pakuvad maitserikkaid võimalusi igale kokale. Kuubikud on täpselt 2x2x2 cm suurused, valmis lisamiseks erinevatesse roogadesse, olgu selleks siis supid, salatid või pearoad. Pakendatud mugavatesse 5×1 kg pakenditesse, tagades värskuse ja kvaliteedi säilimise kuni kasutamiseni.

Pakend 5×1 kg

Suitsulõhe

Pärit Norra kristallselgestest vetest, kus kala on püütud parimate traditsioonide järgi. See õrnalt suitsuse maitsega lõhe (Salmo salar) on viilutatud ja pakendatud mugavasse 1 kg pakendisse. Suurepärane valik hommiku-, lõuna- või õhtusöögiks, mis lisab roogadele rikkaliku ja mahlase maitse.

Pakend 1 kg

Meriahvenafilee

Delikaatne valik igale toidulauale. Sebastes alutus, FAO 67. Nahata ning kaetud kerge glasuurikihiga, mis aitab säilitada selle värskust ja maitset. Hea valik neile, kes hindavad kvaliteeti ja soovivad nautida mõnusat maitseelamust.

Pakend 5 kg

Mustad tiigerkrevetid

Tõeliselt luksuslik valik mereandide austajatele! Need suured ja mahlased krevetid (Penaeus monodon) on pärit kõrge kvaliteediga veekeskkonnast ning on kooritud ja külmutatud, säilitades värske maitse ja tekstuuri. Pakendatud mugavatesse 1 kg pakenditesse. Olenemata sellest, kas kasutate neid pastaroogades, salatites või grillite neid eraldi roogadena, pakuvad need teile maitseelamust ja lisavad roogadele elegantsi ja rikkalikkust.

Pakend 1 kg (neto 800 g)