Wolf ButterBack, tuntud oma suurepäraste pagaritoodete poolest, on toonud turule kaks ahvatlevat uut toodet, mis panevad kindlasti ka sinu maitsemeeled tantsima! Tutvustame teile krõbedat juustukuklit ja maasika-vanilli südamekest!

Wolf ButterBacki saiakesed ei ole mitte ainult maitsev nauding, vaid ka visuaalne lust silmale. Nende täiuslik kombinatsioon kvaliteedist, maitsest ja disainist muudab need ideaalseks kaaslaseks hommikukohvile, suupisteks või lihtsalt hetkeks enese hellitamiseks.

Krõbe juustukukkel

Sellel suussulaval saiakesel on kõik, mida armastate – krõbedus, võrratu maitse ning rikkalik juustune nauding. Valmistatud võicroissanditaignast, mis tagab kerge ja õhulise tekstuuri. Kaetud on rikkaliku Gouda ja Edami juustuga, mis annavad igale ampsule meeldiva ja isuäratava maitse. Koostises on tervelt 20% võid ja 6% juustu, tagades ülima naudingu igal hammustusel.

Pakend: 46×105 g

Maasika-vanilli südameke

Kui magusad unistused saavad tõelisuseks, sünnib midagi niivõrd ahvatlevat nagu maasika-vanilli südameke. See pilkupüüdev saiake on valmistatud erilisest pärmi-võilehttainast, mis tagab krõbeduse ja õhulise tekstuuri. Ent tõeline üllatus peitub täidises: 27% vanillikreemi ja 14% maasikatäidist loovad täiusliku tasakaalu magususe ja kreemisuse vahel, mida saab nautida iga ampsuga!

Pakend: 50×110 g

Kõlab ahvatlevalt, eks? Ära unusta avastada ka meie ülejäänud tootevalikut, mis on välja töötatud selleks, et rikastada teie igapäevaseid naudinguid ning viia maitseelamused uuele ja põnevamale tasandile!

Saiakesed-pirukad

Koondkataloog