Head pagarid, tootmisjuhid, tootearendajad ja -tehnoloogid!

Kas olete valmis sukelduma fermentatsiooni maailma, avastades sealhulgas suussulavate leiva- ja pagaritoodete loomise saladusi? Uniferm, tõeline fermentatsiooni maestro, kutsub teid teoreetilisele ja praktilisele seminaripäevale, mis avab pärmi, juuretise ja uuendusliku FermFreshi tootesarja saladused.

Koolituspäevad toimuvad:

11. oktoober, kell 10:00, Tartu, Hellini pagarikoda

12. oktoober, kell 10:00, Jelgava, Läti Põllumajanduse ja Tehnoloogiaülikool

Käsitletavad teemad:

  1. Pärm: maagiline mikroorganism
    Kas olete kunagi mõelnud, kuidas need mikroskoopilised organismid mõjutavad leiva- ja pagaritoodete maitset ja tekstuuri? Saate teada kõik sellest teemast, kui Lothar Völker, kellel on tugev teoreetiline taust teoorias, jagab oma teadmisi pärmi kohta.
  2. Juuretised: Xtrasauer ja Ferment-Sauer-200
    Juuretis on pagarikunsti alus ja me kavatseme uurida seda kunsti sügavuti, sh Unifermi Xtrasaueri ja Ferment-Sauer-200 kasutamist. Meie giidiks on pagar Peter Schramm, kes viib teid rännakule läbi juuretiste maailma.
  3. FermFresh fermenteeritud terakesed
    Kas olete kunagi mõelnud, kuidas erinevad teraviljad ja seemned võivad teie leiba muuta? Unifermi FermFresh vastab teie küsimusele!

Retseptikogumik: UNIFERM’i seminaripäev

Retseptid, mis avavad pärmi, juuretise ja FermFreshi tootesarja saladused:

Miks peaksin osalema?

Kujutage ette päeva, kus te mitte ainult ei saa väärtuslikke teoreetilisi teadmisi, vaid ka uusid ideid, retsepte ja küllaga degusteerimisi.

RSVP ja registreerimine

Kohtade arv on piiratud! Koha kindlustamiseks võtta ühendust oma müügiesindajaga hiljemalt 6. oktoobriks.