Suvehooaeg on täies hoos ning üks jahutavate jookide trendidest, mis on vallutanud rannad, kohvikud, tanklad, kioskid ja suvefestivalid, on slushied ehk jääjoogid. Slushie on ideaalne kombinatsioon jäätised ja jahutavast joogist, mis pakub värskendust ning lõbusat maitseelamust kuumadel päevadel!

Slushie on jäätisele sarnane jääkülm jook, mis koosneb jääpurust ja maitsestatud siirupist. See valmistatakse spetsiaalse masina abil, mis segab jääpuruga kokku siirupi, moodustades jäätunud tekstuuriga jääjoogi. Slushied on tuntud oma jahutava ja värskendava maitse ning värvikireva välimuse poolest.

Kas otsid viisi, kuidas jahutada nii end kui oma kliente suvekuumuses ning samal ajal pakkuda maitseelamusi? Jääjoogid on sinu lahendus!

Hellini tootevalikust leiad värv- ja säilitusainetevabad siirupid, mis on spetsiaalselt loodud granitade ja erinevate jookide nagu limonaadide, (jäätise)kokteillide, smuutide jms valmistamiseks, aga ka želeede maitsestamiseks ning desserdi- ja jäätisekastmeks.

Jookide puhul soovitatav doseering 1:4/6.

Pakend: 7 kg.

Karow Granitasiirup Vaarikas

Uus tulija meie sortimendis! Vaarikas lisab jääjoogile rikkaliku marjase maitse ning annab sellele erksa ja värske aroomi. Kasuta vaarikasiirupit oma granitades või jääjookides ning avasta uus lemmikmaitse, mis sulatab su südame suvise rõõmu all!

Karow Granitasiirup Maasikas

Maasikad on suviste marjade kuningad ning nende magus ja mahlaselt aromaatne maitse on tõeline nauding. Kujuta ette jahutavat granitat või slushiet, mis on täidetud maasikate mahlasuse ja magususega. Maasikas lisab suvejookidele intensiivse marjase maitse ning muudab need värskendavaks naudinguks. Olgu see siis hommikune äratusjook või lõõgastav slushie rannas, maasikast pakatav jääjook annab sinu suvele justkui magusa suudluse.

Karow Granitasiirup Granadilll

Järgmisena on meil granadilli siirup, mis pakub eksootilist ja troopilist puudutust suvistele jookidele. Granadillisiirup toob esile selle puuvilja ainulaadse maitse ja värskuse. Kui sa igatsed midagi uut ja põnevat, siis proovi lisada granadillisiirupit oma granitadesse, slushiedesse või jääjookidesse ning avasta uus lemmikmaitse, mis viib su mõtted paradiisisaartele.

Kas olete valmis avastama suve uute maitseelamuste maailma? Soe suvi ja jahutavad joogid ootavad teid!


* Soovitame enne uue toote kasutamist tutvuda toote juhistega ning järgida soovitatud koguseid, et saavutada parim maitseelamus.