Kiire elutempo ja mugavus on tänapäeva köögis üha olulisemad. Selleks, et pakkuda kiiret ja maitsvat lahendust hommikusöögiks, vahepalaks või magustoiduks, tutvustame kreppe, pannkooke ja pliine, mis on valmis kohe söömiseks peale sulatamist.

Värsked koostisosad

Kõik Le Monde des Crêpes hõrgutised on valmistatud vaid kõrgekvaliteedilistest koostisosadest, mis annavad toodetele autentse maitse ja meeleolu. Kasutades värsket täispiima, mune ja võid, on nende kreppide, pannkookide ja pliinide maitse tõeliselt rikkalik ning autentne.


Kiire valmistamine

Kasutusvalmis kreppide, pannkookide ja pliinide eelis seisneb nende lihtsas ettevalmistamises. Sulatades neid vaid hetkega, võid nautida nende pehmet tekstuuri ja suurepärast maitset kohe. Lihtsalt sulata ja soojenda vastavalt juhendile või naudi jahutatult, lisades juurde oma lemmiklisandeid. Valik on sinu!

Võrratu mitmekülgsus

Meie kreppide ja pannkookide valik pakub laia valikut maitseid ja tekstuure. Olgu sulle meelepärane klassikaline krepp puuviljadega või soolane variant singi ja juustuga, nende õhuline tekstuur ja rikkalik maitse rõõmustavad igal söögikorral. Pliinide traditsiooniline maitse ja rikkalikud täidised muudavad need ideaalseks valikuks erinevateks toidukordadeks. Olenemata sellest, kas eelistad hapukoore ja suitsulõhe kombinatsiooni või soovid hoopis midagi magusat nagu moos või mesi, saad seda nautida vaid hetkega.


Kas oled valmis avastama uut mugavuse taset kreppide, pannkookide ja pliinide maailmas? Naudi neid maitsvaid vahepalasid ja rõõmusta oma maitsemeeli ilma suurema vaevata!

Krepid, pannkoogid ja pliinid

Valmis küpsetatud krepid, pliinid ja pannkoogid