Nelja juustu pastaroog on tõeline maitseelamus, kus kohtuvad harmooniliselt erinevad juustud, luues suus sulava segu, mis viib teid otsekui maitserännakule.

Kõrgeima kvaliteediga toorained, pidev kontroll ja tasemel tootearendus on teinud firmast Bürger ühe väljapaistva eduloo. Itaalia köögiga on lihtne südameid võita!

Olgu tegu erilise õhtusöögiga või argipäevase lõunaga, on nelja juustu pasta alati kindlaks valikuks. Selle roa tagasitulek meie tootevalikusse on märk meie pühendumusest pakkuda teile vaid parimaid maitseelamusi ning nauditavat toidukogemust!

Mozzarella lisab pastaroale siidise tekstuuri, Emmentali juust annab rohket rikkalikkust, gorgonzola juust pakub vürtsikat vaheldust ning parmesani juust lisab sügavust ja elegantsi. Need juustud sulavad üheskoos kastmeks, mis kaunistab pastat ja muudab iga ampsu unustamatuks.

Penne quattro formaggi / Nelja juustu pastaroog

Pastaroog penne, spinati ja nelja juustuga kastmega (mozzarella juust, Emmentali juust, gorgonzola juust, parmesani juust)

Pakend: 2,5 kg

Ära unusta avastada ka meie laia valikut pasta- ja panniroogasid ning tee oma tellimus juba täna!

Täidisega pasta, lasanje, gnocchi ja panniroad

Bürger

Bürger on suurepärane näide sellest, kuidas toiduelamus saab kokku sulanduda pikaajalise traditsiooni ja kvaliteediga. Juba aastakümneid on Bürger olnud Švaabimaa traditsiooniline ettevõte, mis on tuntud mitte ainult suurepärase maitse, vaid ka kvaliteedi poolest.

Üheks Bürgeri oluliseks põhimõtteks on vastutus – vastutus toorainete hankimise ja nende töötlemise eest. See tähendab, et kogu tootmisprotsessis jälgitakse tähelepanelikult igat etappi, alates koostisosade valikust kuni valmistoote kontrollimiseni. See tagada, et iga toode, mis kannab Bürgeri nime, vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Tugeva kvaliteedikontrolli ja pühendumise tulemusena on Bürger saavutanud tunnustuse mitmesugustes valdkondades. Ettevõte järgib rangeid rahvusvahelisi standardeid, nagu IFS (International Food Standard), ning teeb koostööd väljastpoolt ettevõtet tulevate sõltumatute instituutidega, et tagada pidev ja järjepidev kvaliteet.

Bürger on ka tugevalt seotud Baden-Württembergi piirkonnaga, olles üks selle suuremaid tööandjaid toiduainetööstuses. Ettevõte on pühendunud mitte ainult oma toodete kvaliteedile, vaid ka piirkonna majandusele ja jätkusuutlikkusele. Nad eelistavad kasutada kohalikku toorainet, kui see on võimalik, ning nende toodetes on näha suurepäraselt tasakaalustatud maitseid ja hoolikalt valitud koostisosi.

Bürger on seega rohkem kui lihtsalt toiduettevõte – see on pühendunud kvaliteedi ja maitse pakkumisele, austades samal ajal traditsiooni ja vastutustundlikkust. Nende tooted on tõeline maitseelamus, mis kajastab nende aastatepikkust kogemust ja pühendumust.