Meil on suur rõõm, et Tallinna Toidumess on peagi ukse ees! Oleme valmis teid tervitama suurepärase programmiga, mis pakub midagi erilist igale maitsele – alustame aga uhkusega meie kauaaegsese partneri – Wolf ButterBacki – tutuvstamisega.

Wolf ButterBack on olnud meie truu partner juba pikka aega ning me ei suuda ette kujutada ühtegi meie üritust ilma nendeta. Nagu ikka, on neil messil teie jaoks varuks palju põnevaid üllatusi. Tule messile ja kohtu Wolf ButterBacki esindajatega, kes tutvustavad sulle nende uusi ja vanu häid klassikuid. Saad teada nende toodete kohta rohkem ning võib-olla inspiratsiooni ka mõneks uueks katsetuseks! Kas oled mõelnud, kuidas teha täiuslikke saiakesi või küpsetada krõbedaid leibasid? Meie eksperdid jagavad sulle oma saladusi.

Ootame põnevusega teid kõiki Tallinna Toidumessile, et jagada teiega kõiki neid imelisi toidu- ja kulinaarset kogemusi. Messil toimub nii palju põnevat ja maitsvat, et see saab olema tõeline toidufestival.

PS! Üks meie lemmiktoode, mida soovitame kindlasti proovida, on Pretzeli sarvesai seemnetega. See võiga kihistatud nisu- ja rukkitäisterataignast sarveke pakub lõputuid maitseelamusi ja on suurepärane näide sellest, miks Wolf ButterBack on üks meie lemmikutest. Tule ja avasta koos meiega, milliseid võimalusi see suurepärane sarveke pakub!

Wolf ButterBack

Wolf ButterBack on tegutsenud ja spetsialiseerunud juba üle 25 aasta kõrgekvaliteediliste sügavkülmutatud pagaritoodete tootmisele. Ettevõttes ühendavad nad traditsioonilisi meetodeid kaasaegse tehnoloogiaga, pakkudes klientidele vaid värsket ja maitsvat valikut. Wolf ButterBack rõhutab kvaliteeti, kasutades ainult parimaid tooraineid ja järgides kõrgeid tootestandardeid. Wolf ButterBack on tuntud ka pideva innovatsiooni poolest, et pakkuda mitmekesist ja vastavalt turu vajadustele kohandatud tootevalikut. Nende sügavkülmutatud pagaritooted pakuvad värsket ja maitsvat kogemust, justkui oleksid need ise küpsetanud.

Kohtumiseni messil!