Göbber – neljanda põlvkonna pärand

Göbberi puhul on tegu pereettevõttega, kelle juured ulatuvad neli põlvkonda tagasi. Nende kirg viljade vastu ja pühendumine kvaliteedile on teinud neist tõelised eksperdid.

Göbberi lugu algas aastal 1888, mil Friedrich Göbber asutas ettevõtte Eystrupis. Tänaseks on ettevõte endiselt perekonna juhtimisel, olles läbinud aastate jooksul mitmeid arenguid ja saavutanud tugeva koha puuviljatööstuse esirinnas. Oleme elevil, et nüüdsest on nende maitsemaailm ka meie klientidele kättesaadav!

Jätkusuutlikkus ja vastutustundlikkus

Göbber ei pea oluliseks mitte ainult maitsete täiustamist, vaid ka jätkusuutlikku tegevust. Ettevõte on võtnud endale kohustuse tegutseda vastutustundlikult kõigis valdkondades – alates toote kvaliteedist ja tootmise efektiivsusest kuni keskkonnaalase teadlikkuse ja kohaliku kogukonna toetamiseni.

Alates algusest on ettevõte pühendunud puuviljade töötlemisele ja nende maitse rikkalikumaks muutmisele. Traditsioonid ja perekondlikud väärtused on olnud alati ettevõtte südames, millest ammutatakse inspiratsiooni igapäevaseks tegutsemiseks.

Uued tooted

Uue koostöö tulemusena on meie sortimenti jõudnud ka valik konservandivabu ja küpsetuskindlaid marja- ja puuviljatäidiseid. Pane aga tähele, et täidiste küpsetuskindlus on lisa-, mitte põhiomadus – need on mõeldud rohkem kui lihtsalt küpsetamiseks! Nende maitserikkus ja kvaliteet sobivad suurepäraselt igapäevasteks naudinguteks, olgu selleks hommiku-, lõuna- või õhtusöök.

Göbber Himbeer-Rote Johannisbeer

Küpsetuskindel vaarika-punase sõstratäidis, mis on täidetud 25% vaarikate ja 20% punaste sõstardega. Ideaalne valik neile, kes hindavad suviseid maitseid ja küpsetamise mugavust.

Pakend: 12,5 kg

Göbber Erdbeer

Küpsetuskindel tükkideta maasikatäidis, rikkaliku 45% maasikasisaldusega. Puhas maasikamaitse ilma kunstlike lisanditeta.

Pakend: 12,5 kg

Eysfrost Pflaume

Kuivatatud ploomidest (140%) valmistatud küpsetuskindel ploomitäidis, mille intensiivne maitse annab unikaalse puudutuse.

Pakend: 12,5 kg

Eysfrost Aprikose

Küpsetuskindel tükkideta aprikoositäidis, sisaldades 35% aprikoose. Lisab teie loomingule maheda aprikoosimaitse!

Pakend: 12,5 kg


Göbber on rohkem kui lihtsalt ettevõte – see on lugu, mida jagatakse lauale toodud maitse kaudu. Oleme elevil sellest koostööst ja ootame põnevusega, kuidas Göbberi maitsemaailm rikastab ka teie igapäevaseid maitseelamusi!