Meil on suur rõõm teatada, et Euroopa juhtivaid pakendatud võileibade ja bagettide tootjaid Crocodille on koos meiega esindatud ka saabuval Tallinna Toidumessil. 27. ja 28. septembril saate kohtuda nende esindajaga ning tutvuda maitsva sortimendiga.

Viimase 28 aasta jooksul on nad loonud turul tugeva positsiooni ning nende Tšehhi tehase innovatsioon on muutnud nad üheks Euroopa moodsaimaks toiduainete tootjaks. Nad teenindavad üle 3600 kliendi, sealhulgas jaemüügikette, hüper- ja supermarketeid, tanklaid, kioskeid, müügiautomaate ja spordi-, kultuuri- ning meelelahutusasutusi.

Nad on tuntud oma patenteeritud retseptide poolest, mis hõlmavad täistera-, rukki- ja odrajahust leibu. Nende valikus on ka leivad, mis on rikastatud kõrvitsa-, seesami-, kaera- ja odrahelvestega ning kõrge kiudainesisaldusega toodetega. Kuid kõige olulisem on see, et nad tagavad, et kõik, mida nad valmistavad, on maitsev. Kuid toit ei pea mitte ainult maitsema, vaid ka hästi välja nägema! Crocodille panustab sellele palju nii komponentide valmistamisel kui ka pakkimisel. Iga toode läbib põhjaliku kontrolli: vastutava inspektori nimi on märgitud muuhulgas iga toote etiketil, tagades seeläbi kvaliteedi ja usaldusväärsuse.

Crocodille tooted pakuvad kiiret, maitsvat, toitvat ja tervislikku einevõimalust igale maitsele! Nende York Deli tootesari on tuntud kõrgekvaliteetsete toorainete ja rikkaliku maitse poolest ning nende paninid, pisikesed pitsad, sändvitšid, vrapid ja bagetid on ideaalsed kiireks ja maitsvaks eineks igale elustiilile.

Kõlab põnevalt? Tule toidumessile ning saa teada, miks Crocodille on Euroopa juhtivate tootjate hulgas!

Haara kaasa: vrapp tomatikastme, kalkunisingi, juustu ja šampinjonidega

Toit kohe kaasa haaramiseks ning hoolega valitud toorained – need on York Deli individuaalselt gaasilisse …

UUS! Väike pitsake PIZZATA

Traditsiooniliste retseptide järgi käsitsi valmistatud minipitsad