Traditsioonilised kreemid ja koored on olnud köögis hinnatud komponendid juba aastakümneid, kuid uusimate tehnoloogiate ja innovatsioonidega saavutatakse üha enam veelgi paremaid tulemusi.

Hellini sortimendist leiad tooted, mis on valmistatud kvaliteetsetest ja naturaalsetest koostisosadest ning mis pakuvad laia valikut ja võimalusi köögikunsti avastamiseks!


Nii köögikreemid kui ka koored on täiuslikud lisandid mitmesuguste retseptide jaoks. Need annavad roogadele kreemja tekstuuri ning samal ajal mängivad olulist rolli maitse tasakaalus.

Üks suur eelis nende uute köögikreemide ja -koorte puhul on nende mitmekülgsus. Olenemata sellest, kas soovite valmistada rikkalikku pastakastet, kreemjat suppi või maitsvat magustoitu, on meie tooted suurepärased valikud.

Kui soovid avastada uusi maitseid ja tõsta oma toiduvalmistamise taset, julgustame proovima meie köögikreeme ja nii naturaalseid kui ka taimseid koori, mis sobivad nii keetmiseks kui ka vahustamiseks ning kasutamiseks nii soojade kui külmade toitude valmistamiseks. Garanteerime, et nende mitmekülgsus ja maitseomadused inspireerivad teid looma maitsvaid ja silmapaistvaid roogasid!

Nautige oma kulinaarset loomingulisust ja avastage uusi võimalusi köögis!

Koored ja köögikreemid

Köögikreemid ja -koored, naturaalsed koored, taimsed koored