Oled valmis sukelduma klassikaliste magustoitude maailma, kuid hoopis uues tõlgenduses?

Meil on suur rõõm tervitada 10. mail Hellini pagarikojas kondiitermeister Joachim Kleini fimast Martin Braun, kes tutvustab meile lähemalt, kuidas kohtuvad traditsioonid ja kaasaegne kulinaarne kunst.

Kogenud kondiitrid on loonud uued variatsioonid teada-tuntud lemmikmagustoitudest! Kõik käsitlemisele tulevad magustoidud on valmistatud vaid kvaliteetseimatest koostisosadest ning serveeritud elegantsetes portsjonites, et pakkuda erakordset maitseelamust.

Tule, tutvu ja proovi munalikööri ja mooni-rabarberi tiramisut, mis on lihtsalt võrratult maitsev kombinatsioon klassikalisest Itaalia magustoidust ja kodumaistest maitsetest. Naudi rikkalikku créme bruléed, mille kreemjas tekstuur on kombineeritud kuldse tartletiga.

Midagi eriti suurtele magusasõpradele – brownied nii rikkaliku pähkli– kui ka suussulava soolakaramelli kattega, mis pakuvad tõelist maitseelamust kõigile. Kui soovite aga midagi kreemjat ja pehmet, siis tasub proovida panna cotta’t, mida saate nautida erinevate püreede ja värskete puuviljadega.

Mahlased hooajalemmikud laimi ja sidruni tartletid on justkui suutäis suve – värskendav laim ja rohke sidrunitäidis on maitsed, mis panevad suu vett jooksma!

Retseptikogumik:

Retseptikogumikud: Martin Brauni demo (magustoidutrendid ja Schokobella)

Magustoidutrendid Schokobella kreemid täidiseks ja katteks

Kõik need ja veel paljugi teisi unikaalseid maitseid ja ideid Joachim Kleiniga juba 10. mail meie pagarikojas!

Rohkem infot:

TOIMUNUD: Mis toimub maikuus?

Maikuu üritused pagaritele, kondiitritele ja kokkadele