Callebaut, tuntud oma kvaliteetse maitse ja eksklusiivsete šokolaadide poolest, astub sammu edasi uue ja põneva tootesarjaga, mis lubab avastada uusi maitseelamusi ning rõhutab jätkusuutlikkust ja keskkonnasõbralikkust.

NXT Dairy-Free šokolaadisari on loodud vastamaks tänapäeva tarbijate vajadustele, kes soovivad kvaliteetset šokolaadi, kuid ilma piima sisalduseta.

Uus sari pakub 100% taimsest päritolust šokolaadi. See muudab NXT Dairy-Free ideaalseks valikuks veganitele, taimetoidu pooldajatele ja kõigile, kes soovivad vähendada oma piimatoodete tarbimist.

Miks NXT Dairy-Free?

  • 100% taimsest päritolust koostisosad: rikkalik, kvaliteetne šokolaad ilma piimata.
  • Ei sisalda E-aineid, kunstlikke lõhna- ja maitse- ega värvaineid.
  • Sobib laktoositalumatutele ja allergikutele.

NXT Dairy-Free ei ole mitte ainult parem teie jaoks, vaid ka planeedile. Selle tootmisel ei kasutata loomseid koostisosi, vaid taimse päritoluga koostisaineid, mis aitavad vähendada süsinikdioksiidi heitmeid, veekasutust ja energiakulu. Lisaks on selle pakend keskkonnasõbralik, ilma alumiiniumita ja täielikult taaskasutatav.

Maitse ja nauding on Callebaut’i jaoks esmatähtsad. NXT Dairy-Free šokolaadid pakuvad iseloomulikku Callebaut’i maitset ja kreemisust, ilma piima või loomsete koostisosadeta. Need sobivad ka allergikutele, kuna on pähkli-, soja-, piima-, laktoosi ja gluteenivabad.

Uus NXT sari vastab täpselt noorema põlvkonna ootustele, kes soovivad nautida head šokolaadi, hoolitseda oma heaolu eest ja teha head planeedi jaoks. NXT on uue põlvkonna šokolaad, mis rõhutab maitse, heaolu ja keskkonnasõbralikkuse tähtsust.

Inspiratsioon

Taimsed, vegan- ja piimavabad retseptid bonbonide, tahvlite, batoonide jm valmistamise jaoks. Sisaldab kõiki põhielemente: ganache katmiseks ja vormimiseks, karamellid, krõmpsud…