Kas oled valmis astuma sammu veelgi kvaliteetsema ja professionaalsema kulinaariatoodete valmistamise suunas?

Flexipan® mittekleepuvad vormid on täiuslik valik kõigile, kes hindavad kvaliteeti ja usaldusväärset tulemust!

Flexipan®, tuntud oma kvaliteetsete mittekleepuvate vormide poolest, jätkab professionaalide ja kodukokkade vajaduste täitmist uusimate tehnoloogiliste lahendustega.

Sasa Demarle on juba üle 50 aasta olnud Flexipan® vormide tootja ja toonud turule rea tooteid, mis muudavad toiduvalmistamise veelgi lihtsamaks ja nauditavamaks. Need uuenduslikud vormid on saadaval erinevates vormides ja suurustes, sobitudes ideaalselt nii pagaritoodete kui ka muude kulinaarsete loomingutega.

Uued tehnoloogiad ja materjalid, mida Flexipan® kasutab, tagavad parema soojusjaotuse ja vastupidavuse, muutes toiduvalmistamise tõhusamaks ja tulemused alati täiuslikuks. Mittekleepuv pind tagab, et teie loodud toidud ei jää kunagi vormi külge kinni ja on hõlpsasti eemaldatavad.

Tutvu lähemalt nende lõputult mitmekesise tootevalikuga ning kui märkad midagi, mis sind eriliselt paelub, siis ära kõhkle – võta meiega julgelt ühendust ja lepime üksikasjades kokku! Oleme siin selleks, et teie soove täita ja tellime need tooted teile rõõmuga.

Sasa Demarle – Flexipan® vormid

Laske oma kulinaarsel kujutlusvõimel lennata ja muutke oma toiduvalmistamine unustamatult nauditavaks!