Tähelepanu, toiduentusiastid!

Juba ülehomme, 27. septembril, algab suursugune 30. Tallinna Toidumess, mis toob kokku toidumaailma tipptegijad ja gurmaanid nii Eestist kui kaugemalt. Meil on hea meel teatada, et oleme enda messiprogrammi ja partnerite tutvustamisega tasapisi lõpule jõudnud ning viimaste seas on järjekord jõudnud Debicuni.

Debic on nimi, mis peaks olema iga kokandushuvilise radaril. See on professionaalne piimatoodete bränd, mis on loodud spetsiaalselt kokkadele, kondiitritele ja teistele toitlustusspetsialistidele. Kui mõtleme kulinaarsetele meistriteostele, on piimatooted üheks olulisemaks alustalaks, mis aitavad luua maitsvaid ja tekstuurseid roogi.

Debicu eesmärk on olla usaldusväärne partner teie köögis, aidates teil teha oma tööelu lihtsamaks igal võimalusel. Nad mõistavad piimatoodete kasutamisega kaasnevaid väljakutseid ning pakuvad tooteid, mis on äärmiselt praktilised ja kasutajasõbralikud. Nii et teie saate keskenduda oma loomingule ja maitsvate roogade valmistamisele, ilma et peaksite muretsema piimatoodetega seotud pisiasjade pärast.

Tulles toidumessile, saate tutvuda Debicu uusimatest toodetest valmistatud hõrgutistega, mille loomisel on kasutatud järgmisi baastooteid:

Debic Cream Plus Mascarpone

Mugav rikkaliku maitsega vahukoore ja mascarpone segu vahustamiseks ja soojadesse roogadesse.

Uus: Debic Cream Plus Mascarpone

Rikkaliku maitsega vahukoore ja mascarpone segu vahustamiseks ja soojadesse roogadesse

Debic Cream Cheese

Värske, kergelt hapukas siidine toorjuust, mis sobib suurepäraselt vahustamiseks ning lisab erilise maitsenüansi magusatele ja soolastele roogadele.

Uus: Debic Cream Cheese

Kvaliteetne universaalne toorjuust professionaalidele

Debic Vegantop

Vegan-sõbralik alternatiiv rõõsale koorele, mis võimaldab kõigil nautida kreemist maitset, olenemata toidueelistustest.

Uus: Debic Vegantop

Universaalne taimne alternatiiv rõõsale koorele

Tundub põnev?

Tulge ja külastage meid, et proovida meie uusi hõrgutisi ja avastada, kuidas Debic saab teie kulinaarsesse maailma panustada. Oleme siin, et jagada inspiratsiooni, maitseelamusi ja toetada teid igas sammus!