Crocodille on viimase 28 aasta jooksul tõestanud end Euroopa juhtivate pakendatud bagettide ja võileibade tootjana. Nende tehas Tšehhis on üks moodsamaid toiduainete tootmisettevõtteid kogu Euroopas, mis on toonud neile tugeva positsiooni igal turul, kus nad tegutsevad.

Crocodille teeningab üle 3600 kliendi, sealhulgas jaemüügikette, hüper- ja supermarketeid, tanklaid, kioskeid, müügiautomaate ja spordi-, kultuuri- ning meelelahutusasutusi.

Ettevõte on spetsialiseerunud pagaritööle, kasutades patenteeritud retsepte leiva valmistamisel. Nende tootevalikusse kuuluvad täistera-, rukki- ja odrajahust leivad, millest osad on rikastatud kõrvitsa-, seesami-, kaera- ja odrahelvestega ning valitud kõrge kiudainesisaldusega koostisosadega. Crocodille’i pagarid vormivad taina, lasevad sellel taheneda, lisavad lõikemärgid ja küpsetavad leiva, tagades sealjuures kvaliteetse maitseelamuse.

Toit ei pea mitte ainult maitsema hästi, vaid ka atraktiivne välja nägema. Seetõttu tehakse palju käsitsi tööd nii koostisosade valmistamisel kui ka pakkimisel. Iga toodet kontrollitakse hoolikalt ning vastutava inspektori nimi on märgitud iga toote etiketile.

Crocodille tooted pakuvad kiiret, maitsvat, toitvat ja tervislikku einevõimalust igale maitsele! Nende York Deli tootesari on tuntud kõrgekvaliteetsete toorainete ja rikkaliku maitse poolest ning nende paninid, pisikesed pitsad, sändvitšid, vrapid ja bagetid on ideaalsed kiireks ja maitsvaks eineks igale elustiilile.

Tutvu kogu Crocodille’i tootevalikuga ning ammuta inspiratsiooni!

Crocodille Frozen Products 2023