Nii mõnigi teravam silm on ehk juba märganud, et kaubamärgi Callebaut tootenimetused on läbinud meie süsteemis pisikese värskenduskuuri.

Uued tootenimed vastavad tootjapoolsetele nimetustele, mistõttu on edaspidi meie tootevalikus orienteerumine veelgi lihtsam ning ikooniliste* kuvertüüride leidmine kiirem!

Kas teadsid?

Callebaut® on Belgia südames šokolaadi tootnud juba rohkem kui 100 aastat. Ettevõte on endiselt üks neist haruldastest šokolaaditootjatest, kes valib ise kakaooad ning röstib ja jahvatab need oma salajaseks ja eksklusiivseks kakaomassiks, mis on šokolaadi katmise kõige olulisem koostisosa.

Callebaut® asutati Belgias 1850. aastal, algselt pereõlletehasena. Lapselaps Octaaf Callebaut alustas oma esimeste šokolaaditahvlite tootmist 1911. aastal. Järgnevatel aastatel alustas ta Belgia šokolaaditootjatele tootmisega, võttes sealhulgas aega, et viimistleda ja täiustada retsepte, mida me täna tunneme ikooniliste 811, 823 ja W2 all.

1950. aastal alustas Callebaut® oma parimate Belgia šokolaadide eksportimist. Nüüd on see osa Barry Callebaut Groupist, mis on maailma juhtiv parimate kakao- ja šokolaaditoodete tootja.

Tutvu kataloogiga:

Kuvertüürid: Callebaut