“Me teeme süüa nagu teiegi – klassikalisel viisil. Ainult meie potid on veidi suuremad!”

– Eugen Block

Peab ju olema viis, kuidas toitu teadlikult nautida, säästa ennast pikast toiduvalmistamise protsessist, ent samal ajal säilitada ka oma kvaliteedistandardid.

Jah, on – selle nimi on “Block Menü”!

Block Menü kontseptsioonis valmivad vaid parimad ja värskeimad menüükomponendid, mis jõuavad kliendini garanteeritult kõrge kvaliteediga. Block Menü tähistab gastronoomilist kompetentsi ja täiuslikku teenindust nii üheinimese majapidamises kui ka süsteemtoitlustuses.

Block Menü tooteid saab valmistada lihtsalt ja kiiresti, olenemata sellest, kuidas olete oma köögi korraldanud.

Suurepärased koostisosad

Block Menü tooteid iseloomustab kvaliteet ja värskus! Seetõttu hoidutakse lisaainete tarbetust kasutamisest. Eelised on nähtavad. Klassikaline preparaat parimate komponentide ja värskete koostisosadega tagab Sulle püsivalt kõrge kvaliteedi!

Klassikaliselt küpsetatud

Värskete menüükomponentide klassikalise valmistamisega tagab Block Menü muutumatu kõrge taseme. Võite usaldada usaldusväärsust ja väidet pakkuda suurepäraseid ja maitsekaid klassikalise ja loomingulise köögi menüükomponente.

Põhjalik kvaliteedikontroll

Garanteerime, et kõik tooted on valmistatud tavapäraselt parimast toorainest ja eriti hügieenilistes tingimustes. Selle tagavad nii ettevõttesisene kvaliteedi tagamine kui ka sõltumatult läbi viidud kontrollid.

Kohtume köögiprofessionaalide demopäeval 27. aprillil!

Minimess & demopäev köögiprofessionaalidele

“Gastronoomia tulevik algab köögist.”Minimess & demopäev köögiprofessionaalidele, kus– À-la-carte köök kohtub vaid mõne lihtsa sammuga …