Oled valmis avastama uut maitserännakut, mis viib su otse Jaapani merekultuuri südamesse? Oleme oma tootevalikusse lisanud midagi tõeliselt erilist ja eksootilist – Jaapani kammkarbiliha. Kui sa oled tõeline gurmaan ja armastad unikaalseid maitseelamusi, siis see on just sinu jaoks!

Jaapani kammkarbiliha ei ole tavaline mereand, vaid tõeline kulinaarne aare, mille uhkuseks on MSC sertifikaat. See tähendab, et saad nautida kammkarpe teades, et need on püütud keskkonnasõbralikult ja säästvalt, aidates kaasa mere ökosüsteemi heaolule.

Iga kammkarp on hoolikalt valitud Vaikse ookeani loodeosa rikkalikest vetest (FAO 61), tuues sinuni tõelise Jaapani mereandide delikatessi. Need on külmutatud vahetult pärast püüki, säilitades nii värske maitse ja tekstuur, et iga hammustus oleks tõeline avastusretk.

Mis teeb need eriliseks veelgi erilisemaks? Meie kammkarbid on juba õrnalt glaseeritud, et rõhutada nende looduslikku rikkalikkust ning lisada lummavat sügavust igale ampsule. Olgu su plaanis õrnalt küpsetada või hoopis sushisse lisada, meie kammkarbid toovad sinuni tõelise kulinaarse elamuse.

Gourmaitre Jaapani kammkarbiliha 10-20 p.lb 800g

MSC sertifikaadiga kammkarbiliha, glaseeritud, küpsetamata, külmutatud. Püütud: FAO 61, Vaikse ookeani loodeosa

Pakend: 1 kg

Ära jäta võimalust kasutamata! Sukeldu meie tellimiskeskkonda ning avasta Jaapani kammkarpide imeline maitsemaailm. See on rohkemat kui lihtsalt eine – see on elamus, mis viib su otse Vaikse ookeani lainete embusesse.

Kala ja mereannid

Hamburger Feinfrost – Hellini professionaalne ning usaldusväärne partner juba aastaid.

HAFRO on kaasaegne ettevõte, mis on spetsialiseerunud mereandidele. Tänu ekspertteadmistele ja usalduslikele suhetele tarnijatega suudavad nad pakkuda kaasaegseid ja sobivaid lahendusi külmutatud toiduainete valdkonnas, eriti kvaliteetsele kalale ja mereandidele. Ettevõtte saavutused hõlmavad positiivset mainet oma kodubrändiga “Hafro”, esmaklassilisi Aasia näputoite “Gastro Star” kaubamärgi all ning taskukohase hinnaga kvaliteetset toitu “Gourmaître Delicatessen” kaubamärgi all. Ettevõte pühendub kvaliteedi tagamisele, järgides klientide ja seadusandja nõudeid ning hõlmates kogu tootmisprotsessi.