Preemiumklassi šokolaaditootja Valrhona kuulsast sortimendist on meie tootevalikusse jõudnud uued kuvertüürid, mis tõstavad sinu kulinaarsed loomingud uuele tasemele!

Kas oled professionaalne kokk või lihtsalt šokolaadisõber, kes naudib gurmeed? Meie uued Valrhona kuvertüürid avavad ukse uutele maitseelamustele ja loovatele kulinaarsetele võimalustele. Nüüd on aeg proovida midagi uut ja põnevat, sest Valrhonas saab alati kindel olla!


Hukambi 53%

Hukambi on Valrhona esimene ombré kuvertüür, mis pakub unikaalset maitseelamust. Selle šokolaadi sügavat ja võimsat kakaomaitset täiendab hõrgult piima magusus, luues tasakaalustatud ja nauditava maitsekoosluse.

Valmistatud parimatest Brasiilia kakaoubadest, Prantsuse piimast ja Madagaskari vanillist, on Hukambi tõeline maitserännak, mis viib su meeled eksootilisele teekonnale.

Selle ainulaadse koostisosade kombinatsiooni tulemusena saab šokolaadisõber nautida eksootilisi aroome ja naudingut igal ampsul. Hukambi kutsub avastama Brasiilia metsade salapärasust ja šokolaadimaailma uut mõõdet!

Pakend: 3 kg

Amatika Blanche 35%

Amatika Blanche on tõeliselt erakordne šokolaad, mis toob endaga kaasa uue dimensiooni valgete kuvertüüride maailma. See ainulaadne šokolaad on valmistatud õlist vabastatud mandlijahust (21%) ja kakaovõist (35%), pakkudes taimset alternatiivi traditsioonilistele valgetele šokolaadidele.

Amatika Blanche’i maitseprofiil on samavõrra võluv kui selle koostis. Mandlite magusus ja šokolaadi pähklised noodid loovad rikkaliku ja meeldiva maitse, mis kutsub esile mõtteid rahulikust suvisest jõest, mille lainetavad veed kannavad endas valgust ja rõõmu.

Valrhona on selle uue kuvertüüri loomisel teinud põhjalikku uurimistööd ja vaeva, et pakkuda professionaalsetele kokkadele ja šokolaadiloojatele alternatiivi, mis on taimne ja laktoosivaba, ilma et kaotataks kvaliteedis ja maitsetes.

Pakend: 3 kg