Suure rõõmu ja ootusärevusega on meil au vaid ühel korral – 16. märtsil tervitada meisterkondiiter Glenn Noeli Valrhonast!

Pakume eksklusiivset võimalust saada osa Glenn Noeli ainukordsest meistriklassist, kus pastry chef jagab meiega oma kirge Valrhona šokolaadi vastu!

Käsitlemisele tulevad uued tehnilised võtted, maailmaklassilised ideed ning fantastilised pokaali- ja taldrikudesserdid.

Valrhona meistriklass

16.03.2023 demo retseptikogumik

label


📍 16.03.2023, kell 9:00-12:00
Tartus, Balt-Hellini pagarikojas
(Vinkli 17).


Registreerimiseks võta ühendust enda müügiesindajaga!Glenn Noel

Pärast kokakunsti õpinguid Jerseys Highlandsi kolledžis liitus Glenn Michelini tärniga tähistatud restoraniga hotellis Atlantic. Selle aja jooksul võitis ta Kanalisaarte Aasta Noore Koka tiitli.

19-aastaselt läks ta Kopenhaagenisse, et töötada kahe Michelini tärniga restoranis Noma.

Seejärel liitus ta meeskonnaga The Hand & Flowersis Marlow’s, 2 Michelini tärniga pärjatud pubis. Jerseysse naastes asus Glenn peakondiitri ametikohale hotellis Atlantic ja selle Michelini tärniga pärjatud restoranis.

Kahe aasta pärast kasutas ta võimalust töötada Ecole Valrhona Paris-Versailles’is. 3 aastat hiljem asus ta tööle kondiitriõpetajana, kes vastutas L’Ecole Valrhona eest Lähis-Idas, Indias ja Aafrikas.

Pärast 6 aastat Valrhonas töötamist lahkus Glenn meeskonnast, et täita oma pikaajalist eesmärki avada oma šokolaadipood Jersey saarel, mis peaks avama 2023. aasta suvel.